O Nas

Image module
Image module

Buongusto

Salumeria

Buon Gusto Salumeria to włoskie delikatesy, znajdujące się w Bielsku-Białej przy ul. Głębokiej 2, oferujące produkty najwyższej jakości nie tylko ze słonecznej Italii, ale i z różnych części świata, których jakość została już doceniona przez Naszych Klientów.

Specjalnie dla Was, uruchomiliśmy dodatkowo sklep internetowy, aby jeszcze większa ilość asortymentu mogła zawitać na Waszych stołach. Profesjonalna obsługa doradzi w jak najtrafniejszym wyborze produktów uwzględniając gusta każdego Klienta, a umiejętne krojenie i pakowanie pozwoli cieszyć się Państwu wyśmienitym smakiem nie tylko w dniu zakupu, ale także w kilka dni później.

Zaopatrujemy również hurtowo markowe restauracje dbające o prestiż w wytwarzaniu dań z wysokogatunkowych produktów oraz delikatesowe sklepy w różnych częściach Polski.

Buongusto

Caffeteria

Umiejętnie zaparzona włoska kawa to niebywała przyjemność, zwłaszcza jeśli można się nią raczyć podczas codziennych zakupów. W Buon Gusto zawsze parzymy najwyższej jakości włoską kawę Pellini, korzystając z profesjonalnych ekspresów ciśnieniowych. Wybór jest szeroki, począwszy od małego espresso, na latte macchiato kończąc.

  • Delikatesy Buon Gusto
  • Delikatesy Buon Gusto
  • Delikatesy Buon Gusto
  • Image
  • Image
Informujemy, iż do dnia 1 września 2022 żadne zamówienia z naszego e-Sklepu nie będą realizowane. 

close-link