Home O sklepie Asortyment Kafejka Usługi Aktualności Kontakt Restauracja
O sklepie:

Buon Gusto Salumeria & Caffeteria to przeniesione z dawnej lokalizacji przy ul. 11 listopada 36 (przy placu Wojska Polskiego) włoskie delikatesy, których jakość została już doceniona przez Naszych Klientów.

 

Specjalnie dla Was, zostały one powiększone tak, aby jeszcze większa ilość asortymentu z różnych części świata mogła zawitać na Waszych stołach. Profesjonalna obsługa doradzi w jak najtrafniejszym wyborze produktów uwzględniając gusta każdego Klienta, a umiejętne krojenie i pakowanie pozwoli cieszyć się Państwu wyśmienitym smakiem nie tylko w dniu zakupu, ale także w kilka dni później.

 

Proponujemy szeroki asortyment włoskich wędlin: od oryginalnej szynki parmeńskiej z koroną DOP, poprzez mortadellę, na specjałach typu pancetta magretta (włoski boczek dojrzewający) kończąc. Uzupełnieniem oferty wędlin jest szeroki wybór najwyższych jakościowo wędlin polskich producentów, ale także znaleźć tutaj można produkty niemieckie, hiszpańskie, węgierskie czy belgijskie. Dodatkowo oferujemy szeroki wybór dodatków typu octy balsamiczne, oliwy z oliwek, musztardy z owoców, babki panettone & Pandoro (święta), ciastka itp.

 

Wszystkie produkty zostały przez nas sprawdzone pod względem jakości i powtarzalności tak, aby każdorazowy zakup był dla Państwa miłym przeżyciem smakowym.

designed by
Wasabi